Akasya Rezidans Kent Etabı A1 daire:117
+90 533 572 36 15
info@drburcuzabun.com

HİZMETLERİMİZ

 

HİZMETLERİMİZ


THERMAGE

Thermage ameliyat gerektirmeksizin yaşlanma belirtilerini hafifleten, kırışıklıkları azaltan, cilt kalitesini ve sıkılığını arttıran FDA onaylı bir uygulamadır.


ERKEK ESTETİĞİ

Erkeklerin en çok tercih ettiği medikal estetik uygulamalar arasında ilk sırada botoks, gözaltı ışık dolgusu ve saç mezoterapileri geliyor.


KOLTUK ALTI TERLEME

MiraDry, elektromanyetik enerjiyi hassas ve kontrollü bir biçimde koltukaltı bölgesine ileterek koltukaltı ter ve koku bezlerinin yok edilmesini sağlar.


DUDAK DOLGUSU

Bazı kişilerde dudaklar yapısal olarak ince olabilir. Dudağı dolgunlaştırma, şekillendirme, gençleştirme ve asimetrileri gidermek için hyaluronik asit içerikli dolgular kullanılmaktadır.


DOLGU

Dolgunun içeriğini oluşturan Hyalüronik asit aslında cildin temel elemanlarından biridir. Aşırı kilo alıp verme, yoğun soğuk ve sıcağa maruz kalma, …


GÖZALTI IŞIK DOLGUSU

Göz bölgesi gözün konumunu destekleyici yağ dokusu ile çevrilidir. Zamanla bu bölgedeki cildin incelmesiyle yağ dokusu dışa ve aşağıya doğru yer değiştirir. …


İPLE YÜZ GERME

Günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan iple yüz germe diğer pek çok medikal estetik uygulamaya oranla çok daha doğal görünen sonuçlar yaratan tek seanslık bir uygulamadır.


KİMYASAL PEELİNG

Cildin pürüzsüz, canlı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşması için derinin üst katmanlarının kişinin cildinin ihtiyacına göre farklı derinliklerde soyulması işlemidir.


YÜZ MEZOTERAPİSİ

Mezoterapi, cildin ihtiyacı olan ilaç ve ürünlerin mikroenjeksiyonlar yolu ile cildin orta tabakasında verilmesi durumudur. 4-6 mm uzunluğundaki çok ince iğneler kullanılarak yapılır.


OZON TERAPİSİ

Ozon terapi, Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen ozon terapi yapabilme yetkinliği eğitimi almış sertifikalı hekimler tarafından uygulanmalıdır.


SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç mezoterapisi saçlardaki dökülmeyi durdurmak, saç kalitesini arttırmak için vitamin, mineral, oligoelementler içeren saça özel ürünlerin çok ince uçlu iğneler…


SOMON DNA

Zaman ve yaşla birlikte ciltteki kolajen, elastin lifler ve hyalüronilk asit azalır. Bunun sonucunda cilt elastikiyetini kaybeder, nemsiz ve mat bir görüntü oluşur.


LEKE TEDAVİSİ

Güneşe maruziyet, hormonal faktörler, gebelik, bazı ilaçlar, televizyon, cep telefonu gibi radyasyon yayan cihazlar, … , ciltte lekeler oluşturmaktadır.


PRP

PRP, Platelet yönünden zengin plazma sıvısını ifade etmektedir. Kişiden alınan kan özel aktivatörlü tüplerde santrifüj edilerek ayrıştırılır. …


BOTOX

Yüzde aşırı mimik kullanımı, genetik faktörler ya da ilerleyen yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıklar çok kısa sürede göz çevresi, kaş arası, alın, burun kökü gibi alanlara yapılan botoks uygulaması ile son derece pratik bir şekilde giderilebiliyor.