Akasya Rezidans Kent Etabı A1 daire:117
+90 533 572 36 15
info@drburcuzabun.com

DR.BURCU ZABUN

DR.BURCU ZABUN

MEDİKAL ESTETİK
1975 yılında Karabük’te doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı.

1992 -1999 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenim gördü.

Mezun olduktan sonra Ankara’da özel bir klinikte medikal estetik uygulamalar alanında çalışmaya başladı. İlk ataması Bakırköy Devlet Hastanesi’ne yapıldı. Ulusal ve uluslararası ilaç firmalarında uzun yıllar danışman hekim olarak görev yaptı.

Çalıştığı dönem içerisinde Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı sertifika eğitimlerine katıldı ve katılmaya devam etmektedir. 2000 yılında çalışmaya başladığı ve ara vermiş olduğu Medikal Estetik alanındaki çalışmalarına 2012 yılından bu yana aktif olarak devam etmektedir.

Hayatının her alanında öncelikli olarak yer alan estetik algısını işinde kullanabiliyor olmasının mutluğunu yaşarken, medikal estetik alanında danışan ve uygulama yaptıran  hastalarına hekimlik etiği, mesleki eğitim ve bilgileri doğrultusunda en doğru ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yaptığı çalışmalar ve uygulamalarla ilgili güncel aktif bilgi paylaşımlarında bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve sorularınız için Instagram ile Facebook hesaplarından ve E-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla;

Dr. Burcu Zabun

 


İnstagramda Gör

[instagram-feed feed=1]

Facebookta Gör

[custom-facebook-feed feed=1]